Çeşme Jardin Eden satılık!

jardin eden çeşme3

Pana Yapı tarafından inşa ediliyor olan Çeşme Jardin Eden projesi İzmir Çeşme’ye bağlı Reisdere Mahallesi’nde yükseliyor. Çeşme Jardin Eden projesi 124 bin metrekare arsa alanında inşa ediliyor.

Çeşme Jardin Eden projesinin toplam inşaat alanı 35 bin metrekare. Şifne Koyu manzaralı Çeşme Jardin Eden projesinde 120 villa, 6 konakta 40 rezidans ve bir apart otel yer alıyor.

Çeşme Jardin Eden satılık!

Çeşme Jardin Eden satılık 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 6 oda 2 salon konut tiplerinden oluşuyor. Çeşme Jardin Eden projesinde konutlar 170 metrekare ile 325 metrekare arasında değişiyor.

Ön taleplerin toplandığı Çeşme Jardin Eden projesinde ön satışta yüzde 25 indirim avantajı sunuluyor. Çeşme Jardin Eden projesinde her villanın kendine özel yüzme havuzu olacak. Villaların her biri 1000 metrekare arsa alanında inşa edilecek.

Pana Yapı Çeşme Jardin Eden satış ofisi ile 444 8 011 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilirsiniz. Çeşme Jardin Eden projesinde gastronomi mutfağı, spa merkezi, çarşı, fitness, çocuk oyun bahçesi, cafe, restoran gibi sosyal olanaklar yer alıyor.

Çeşme Jardin Eden Evleri adres: 6001. Sk, Reisdere Mahallesi, 35930 Çeşme İzmir

Telefon: 444 8011
Web: http://www.jardineden.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Çeşme Jardin Eden Pana Yapı iletişim!

jardin eden çeşme5

İzmir Çeşme’ye bağlı Reisdere Mahallesi’nde yükselen Çeşme Jardin Eden projesi Pana Yapı tarafından inşa ediliyor. Çeşme Jardin Eden projesi lüks villa, rezidans ve apart otel alanından meydana geliyor.

Çeşme Jardin Eden projesinde 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 6 oda 2 salon konut alternatifleri sunuluyor. Çeşme Jardin Eden projesinde konutlar 170 metrekare ile 325 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Çeşme Jardin Eden Pana Yapı iletişim için 444 80 11 numaralı telefonu arayarak, proje hakkında bilgi alabilirsiniz. Çeşme Jardin Eden projesinde 120 villa, 6 konakta 40 rezidans daire ve apart otel olacak.

Çeşme Jardin Eden projesi 124 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Pana Yapı Çeşme Jardin Eden projesinde villaların her biri 1000 metrekare alanda inşa edilecek. Her villanın kendisine ait yüzme havuzu olacak.

Çeşme Jardin Eden projesinde lansman öncesi ön talepte bulunanlara yüzde 25 indirimli fiyatlarla satışlar yapılacak. 35 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Çeşme Jardin Eden projesinde gastronomi mutfağı, çocuk oyun bahçesi, cafe, restoran, spa merkezi, fitness, çarşı alanı yer alıyor.

Çeşme Jardin Eden Evleri nerede?
Çeşme Jardin Eden İzmir adres: 6001. Sk, Reisdere Mahallesi, 35930 Çeşme İzmir

Jardin Eden Çeşme projesinin ilk görselleri! haberi için TIKLAYINIZ

Çeşme Jardin Eden Pana Yapı iletişim
Telefon: 444 8011
Web: http://www.jardineden.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com