Balance Güneşli ödeme planı kampanyası!

balance güneşlli

Balance Güneşli’nin sunduğu inşaat kalitesi, her sektörden ve her ölçekten şirketin ihtiyacına cevap verebilecek donanıma sahip ofis çeşitliliği ve lokasyon avantajlarının yanı sıra bu kampanya, A plus ofis projesinde kazançlı bir ticari yatırım yapmak isteyenler için önemli bir fırsat… 31 Ekim tarihine kadar geçerliliğini koruyacak kampanyada yatırımcı hemen teslim edilecek ofislere, yüzde 20 peşinat üzerinden kalan miktarı 0.70 faiz ve 60 ay vade ile sahip olabilecek.

Farklı metrekarelerde farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarına göre plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari birimlerin yer aldığı karma bir proje olan Balance Güneşli, kompakt tasarımı ile esnek çözümler de sunuyor. Toplam 83.000 m2 inşaat alanına sahip projede, iş hayatına renk katacak pek çok detayın yanında, sokak kültürünü çağdaş bir mimari yorumla buluşturan bir “Yaşam Sokağı” bulunuyor.

Teslimlerin başladığı projede yer alacak ofis sahipleri, prestijli bir projede yer almanın getireceği avantajları yaşarken, asla değer kaybetmeyecek aksine her geçen gün değer kazanacak bir yatırıma sahip oluyor.

Ofis projeleri en çok değer kazanan yatırım aracı…

Gerek mimari tasarımı ve konforlu ofis çeşitliliği, gerek sosyal ve teknik imkanları, gerekse Yaşam Sokağı ile yarattığı değeri, bulunduğu Basın Ekspres bölgesindeki yeni ulaşım hatları ve kamu yatırımlarının yaratacağı lokasyon değeri ile birleştiren Balance Güneşli, bölgenin en değerli ofis projesi. Gayrimenkul değerleme ve danışmanlık şirketlerinin açıkladığı raporlara göre ofis projeleri en çok değer kazanan yatırım aracı olarak gösteriliyor. Yatırımın geri dönüş süresini ortaya çıkararak, alternatif yatırım kaynakları arasında karşılaştırma yapmaya olanak sağlayan, uluslararası kullanımda “yield” olarak da bilinen gayrimenkul getiri oranı, yatırım kararlarında başvurulan önemli bir kriter. 2016 Haziran ayı için açıklanan “yield” oranlarına bakıldığında, birincil ofis, depo ve cadde üzeri perakende kullanımları yükselişe geçti. Bu noktada gelişmekte olan ve yeni ulaşım aksları ile değeri her geçen gün artan Basın Ekspres bölgesi ve bu bölgenin tek A plus projesi Balance Güneşli yatırımcısına yüksek kar vaat ediyor.

Tel : 444 99 52
Web: http://www.balancegunesli.com.tr/

Balance Güneşli ödeme planı seçenekleri!

balance güneşlli

17 bin metrekare arsa alanında yükselen Balance Güneşli projesi Balance Gayimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Balance Güneşli projesi 311 bağımsız birimden meydana geliyor.

6 blok olarak tasarlanan Balance Güneşli projesinde 50 ila 137 metrekare arasında stüdyo ofisler, 40 ila 263 metrekare arasındaki cadde ofisler, 140 ila 212 metrekare arasındaki loft ofisler, 1700 metrekare plaza ofisler bulunuyor.

Balance Güneşli ödeme planı seçenekleri!

Balance Güneşli ödeme planı seçenekleri arasında yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanarak ya da 16 ay sıfır faizle taksitli ödemeler yer alıyor. Peşin ödemelere yüzde 5 indirim sunuluyor.

Balance Güneşli projesinde teslimler bu yıl temmuz ayında yapılıyor. Balance Güneşli’de metrekare birim fiyatı 6 bin 670 TL ile 8 bin 450 TL arasında değişiyor.

Balance Güneşli projesinde hobi odaları, fitness, sauna, pilates, cep sineması, müzik odası, toplantı odaları gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Adres: Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu No:19 Güneşli / İstanbul

Tel: 0212 447 47 07
Web: www.balancegunesli.com.tr
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com