Balance Güneşli ofis fiyatları! 16 ay sıfır faiz!

balance güneşli

Mimari tasarımı, teknik ve sosyal olanakları ile İstanbul ofis yaşamına A plus çalışma ortamı sağlayan Balance Güneşli’den 371 bin TL’den başlayan fiyatlarla ofis sahibi olmak mümkün…Ayrıca yüzde 25 peşin, 16 ay sıfır faiz ile vadeli ödeme alternatifi de sunuluyor…

İstanbul’da her geçen gün değerlenen, gerek kamu gerek yeni ulaşım yatırımları ile yeni ticari yerleşim merkezi olarak gösterilen Basın Ekspres bölgesinin tek A plus ofis projesi Balance Güneşli, gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından lokasyonu, inşaat kalitesi, teknik donanımları ve sosyal donatıları ile iyi bir yatırım aracı olarak görülüyor. Sunduğu ofis çeşitliliği ile her geçen gün değer kazanan projede, metrekare fiyatları 6.700 – 8.456 TL arasında değişirken, ofis fiyatları 371 bin TL’den başlıyor. Ofis sahiplerine özel anlaşmalı 120 aya varan banka kredisi imkânı veya %25 peşinat, 16 ay 0 (sıfır) faiz şirket vadesi ile ödeme kolaylığı sunuluyor.

Balance Güneşli kaliteli, güvenli ve yatırım değeri yüksek ofis seçenekleri, çalışanlara sunduğu sosyal ve teknolojik olanaklar ile her türlü ihtiyaca anında cevap verebilecek nitelikte… Farklı metrekarelerde farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarına göre plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari birimlerin yer aldığı karma bir proje olan Balance Güneşli, kompakt tasarımı ile esnek çözümler de sunuyor. Ofis alanlarının daha efektif kullanılabilmesi için katlarda ihtiyaç halinde rezerve edilebilen toplantı odaları yer alıyor. Yaklaşık 700 m2’lik sosyal tesiste, fitness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates stüdyoları, cafe/restoran, müzik odası, hobi odaları, cep sineması gibi birçok aktivite alanı mevcut.

Alanında en başarılı markalarla işbirliği…

Tasarımsal farklılıkları ve sürdürülebilir kalite anlayışı ile A+ ofis projesi söylemini gerçek anlamda yansıtan Balance Güneşli, proje paydaşlarını alanında en başarılı markalardan seçti. İç dekorasyon ve teknik donanımda kaliteli ve marka değeri yüksek paydaşlar ile işbirliği yapılan projede ulusal ve uluslararası güvenilir markalar yer aldı. İş yaşamının yoğunluğu içinde projelerin ana damarı asansörlerde, yürüyen merpenlerde ve VRF ısıtma soğutma sistemlerinde de Mitsubishi ile yol alan Balance Güneşli, dış cephede Schuco, mutfak mobilyasında sektörün güçlü markası Lineadecor ile anlaştı. Ankastre ürünlerde dünya markası Siemens tercih edilirken, kapılarda Petek Group, vitrifiye ve armatürde Vitra, seramikte Seranit ile işbirliği yapıldı.

Ayrıca tesis performansını arttıran ve enerji tasarrufu sağlayan bina otomasyon sistemlerinde ise Honeywell Türkiye ile çalışılıyor. Temelden başlayarak projenin tümünde kullanılan yüksek kalite ve yüksek dayanımlı malzeme kullanımı, projenin inşaat güvenliği esasına bağlı en önemli avantajı…

Teknik donanımlarla farklılaşan proje…

Proje inşaat kalitesi ve sosyal donatılarının yanı sıra teknik donanımı ile de A plus ofis yaşamını destekliyor. Güneş ışığını kesintisiz olarak içeri alan boydan boya camlar ve çalışanların doğal havadan yararlanabilmesi için manuel ve motorlu olmak üzere kanatlı cam sistemi kullanılıyor. Projenin cephe sistemlerinde içeride konforlu çalışma olanağı sağlayan iklimlendirme sistemleri bulunuyor. Farklı alanları farklı ısılarda eş zamanlı ısıtma ve soğutma olanağı ile enerji tasarrufunun da sağlandığı projede, her türlü elektrik kesintisine karşın yüzde 100 yedekli jeneratör desteği veriliyor. Aynı zamanda ofislerde hızlı internet ve data tesisatı alt yapısının yanı sıra ses yalıtımı, tablet ve telefonlar ile tüm ofislerin dışarıdan kontrolünü sağlayan akıllı otomasyon sistemleri gibi bir çok önemli teknik donamım mevcut…

Tel: 0212 447 47 07
Web: www.balancegunesli.com.tr

Balance Güneşli ödeme planı seçenekleri!

balance güneşlli

17 bin metrekare arsa alanında yükselen Balance Güneşli projesi Balance Gayimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Balance Güneşli projesi 311 bağımsız birimden meydana geliyor.

6 blok olarak tasarlanan Balance Güneşli projesinde 50 ila 137 metrekare arasında stüdyo ofisler, 40 ila 263 metrekare arasındaki cadde ofisler, 140 ila 212 metrekare arasındaki loft ofisler, 1700 metrekare plaza ofisler bulunuyor.

Balance Güneşli ödeme planı seçenekleri!

Balance Güneşli ödeme planı seçenekleri arasında yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanarak ya da 16 ay sıfır faizle taksitli ödemeler yer alıyor. Peşin ödemelere yüzde 5 indirim sunuluyor.

Balance Güneşli projesinde teslimler bu yıl temmuz ayında yapılıyor. Balance Güneşli’de metrekare birim fiyatı 6 bin 670 TL ile 8 bin 450 TL arasında değişiyor.

Balance Güneşli projesinde hobi odaları, fitness, sauna, pilates, cep sineması, müzik odası, toplantı odaları gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Adres: Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu No:19 Güneşli / İstanbul

Tel: 0212 447 47 07
Web: www.balancegunesli.com.tr
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com