Bakırköy City Evleri teslim tarihi!

bakırköy city

İstanbul Bakırköy ilçesine bağlı Kartaltepe Mahallesi’nde yükselen Bakırköy City projesi Beyaz İnşaat ve Göktaşlar tarafından hayata geçiriliyor.

Bakırköy City Evleri projesinde banka kredili ya da 36 ay vade farkı olmadan taksitli ödemeler yapılıyor. Bakırköy City projesinde metrekare birim fiyatı 10 bin TL’den başlıyor.

Bakırköy City Evleri projesinde alanları 87 metrekare ile 217 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut alternatifleri sunuluyor.

9 bin 933 metrekare alanda inşa edilen Bakırköy City Evleri projesi 163 konut ve 33 cadde mağazasından oluşuyor. Bakırköy City Evleri teslim tarihi bu yıl Haziran ayı olarak belirtiliyor.

Adres: Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Bakırköy

Tel: 444 40 29
Web: http://bakirkoycity.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Bakırköy City güncel fiyat 2017!

bakirkoy-city-projesi

İstanbul’un Avrupa yakasında Bakırköy’e bağlı Kartaltepe Mahallesi’nde inşa edilen Bakırköy City projesi Göktaşlar ve Beyaz İnşaat imzasını taşıyor.

Bakırköy City Evleri projesinde genişlikleri 87 metrekare ile 217 metrekare aralığında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri sunuluyor.

Bakırköy City Evleri’nde metrekare birim fiyatı 10 bin liradan başlayarak değişiyor. Bakırköy City Evleri’nde teslimler bu yıl Hazirna ayında gerçekleştirilecek.

9 bin 933 metrekare alanda hayata geçirilen Bakırköy City Evleri projesi 163 daire ve 33 cadde mağazasından meydana geliyor. Bakırköy City’de 36 ay vade farkı olmadan taksit imkanı sunuluyor.

200 milyon TL yatırımla yükselen Bakırköy City projesinde sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu gibi sosyal imkanlar olacak.

Adres: Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Bakırköy

Tel: 444 40 29
Web: http://bakirkoycity.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com