Vadi Park Seyrantepe satış ofisi!

vadipark seyrantepe projesi

Vadipark Seyrantepe projesi Artaş İnşaat ve Aydınlı Grubu tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul Kağıthane’de ikinci projesini yapacak olan Artaş-Aydınlı İş Ortaklığı, Vadipark Seyrantepe projesinin detaylarını henüz açıklamadı.

Yakın bir tarihte satışa çıkarılması beklenen Vadipark Seyrantepe projesinin web sitesi hazırlanıyor. Vadipark Seyrantepe satış ofisi ile 0212 939 55 33’ü arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Vadipark Seyrantepe projesi hakkında Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Kağıthane bölgesinin geleceğine inancım tam: Bu bölgenin yenilenmesi ve gelişiminde de pay sahibi olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Ortak bir girişimle inşasına devam ettiğimiz Vadistanbul ile bölgeye ciddi anlamda bir yatırım yapıyoruz. Aydınlı Grup ile de bölgedeki ikinci projemiz için bir ortaklık kurduk ve Vadipark’ı hayata geçiriyoruz. Bu projemizi de uzun zamandır bekleyen müşterilerimiz vardı. Çalışmalarımızın büyük bir kısmını tamamladık ve çok bir tarihte de projemizi tüm detaylarıyla lanse edeceğiz. Bu araziye üst ölçek plan karar ve prensipleri ile uyumlu olarak, yalın ve insan odaklı bir tasarım anlayışı ile yaklaştık. Şehrin yoğunluğu ve nüfus baskısından arınmış bir lokasyonda yer alacak olan projemiz sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı sunacak. Alanın dönüştürülmesi aşamasında da, Vadi formu ile uyumlu, doğa ile bütünleşik bir proje geliştirmeyi amaçladık.” açıklamasında bulundu.

Vadi Park Seyrantepe satış ofisi
Tel: 0212 939 55 33
Web: www.vadiparkseyrantepe.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com