Anasayfa / Konut Projeleri / Erka Konsept ve Erka Panorama fiyatları 2017!

Erka Konsept ve Erka Panorama fiyatları 2017!

Erka Yapı’nın Kağıthane’de yapımına ve satışına devam ettiği Erka Konsept ve Erka Panorama projelerinde, lansman ile başlayan; “%20 peşin,%69, 60 ay vade” kampanyası devam ediyor.

Erka Konsept’te;2+1,3+1 konut tipleri yer alırken, fiyatlar 440 bin TL’den başlıyor. Erka Panorama’da ise 1+1 ve 2+1 konutlarda fiyatlar 362 bin TL’den başlıyor.

3 AYDA %30’U SATILDI
İstanbul merkezi noktalarından Kağıthane’de hayat bulan Erka Konsept’in %40’ı ve Erka Panorama’nın, %25’i satılırken, bu iki projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Erka Yapı’nın Kağıthane’deki kentsel dönüşüm çalışmalarının ilk adımlarını oluşturan ve %50’ı tamamlanan Erka Konsept ve Erka Panorama Mayıs 2018’de teslim edilecek. Erka Yapı, Kağıthane’de kentsel dönüşüm kapsamında 3 yıl içinde 9 ayrı adada 1400 konut yapacak.
İstanbul’un merkezi yerinde ekonominin can damarı olan büyük finans kuruluşlarının sıralandığı Levent-Büyükdere Caddesi’ne yürüyüş mesafesinde konumlandırılan Erka Konsept ve Erka Panorama, köprü bağlantı yolları, AVM’ler, eğitim kurumları ve hastanelere yakın konumuyla fark yaratıyor.

Fitness center,teras cafe,çocuk oyun parkı,Lobby, 7/24 güvenlik ve çocuk oyun parkı Erka Konsept ve Erka Panorama’nın ayrıcalıkları arasında yer alıyor.

Web: www.erkakonsept.comBir Cevap Yazın