Anasayfa / Fırsat Projeleri / EMS Butik Residence Esenyurt’ta 100 ay sıfır faiz kampanyası!

EMS Butik Residence Esenyurt’ta 100 ay sıfır faiz kampanyası!

Esenyurt’ta E5’e ve Metrobüs’e 10 dk mesafede, bölgenin en çok rağbet gören semt pazarı, AVM, hastane, okul gibi hayatımızda önemli yer tutan noktalarına, yürüme mesafesinde bulunan ”EMS Butik Residence” projesi hayatı da kolaylaştırıyor. Bu kolaylık ve konfora sahip olmayı da kolaylaştıran EMS YAPI, aylık 1.010 TL taksitle üstelik 100 ay 0 faiz ödeme kolaylığını sağlıyor.

Minimum Alan, Maximum Konfor!
EMS YAPI’nın özel projesi EMS Butik bir ”residence”ın sağlayabileceği temel tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. İki tip 1+1 ve 3 tip 2+1’lerden oluşan toplam, 72 adet daireden oluşan EMS Butik’te, 2 adet ticari alan, açık otopark, lobi ve concierge hizmetleri, fitness, sosyal tesis, dünyanın en iyi asansör firmasının 2 adet geniş hacimli asansörü gibi önem arz eden ihtiyaçlara yanıt verebilecek mekanlar da yer alıyor.

30 yıla dayanan tecrübesi ile güvenli inşaat kalitesinden ödün vermeden fonksiyonel, özel ve modern tasarımlarıyla yatırımcısına kazandırmayı temel amaçlardan biri olarak gören EMS YAPI yarınlara kalacak projelere imza atmaktan onur duyuyor.

Web: www.ems-yapi.comBir Cevap Yazın