Didim Manyetic Residence Apollon fiyat!

Manyetic Residence Apollon

Mutlu İnşaat, Didim’deki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. 48 bağımsız bölümden oluşan Manyetic Residence Apollon projesiyle, mimarisi, donatıları ve konseptiyle eşsiz bir proje hayata geçiriliyor.

Manyetic Residence Apollon, Aydın’ın en gözde ilçesi ve Türkiye’nin en önemli turizm noktalarından Didim’de, Apollon Tapınağı’nın karşısında konumlandırıldı. Lüks donatılarla geliştirilen projede ayrıcalıklı rezidans hizmetlerine ek olarak 5 yıldızlı otel konforu sunuluyor.

Projede bir ilke imza atılarak, daire sahiplerine ömür boyu, Mutlu İnşaat bünyesinde faaliyet gösteren 5 yıldızlı Didim Beach Resort Elegance Otel’in tüm donatılarından ücretsiz faydalanma imkanı sağlanıyor.

Proje alanına 4,5 km mesafede, denize sıfır bir noktada yer alan Didim Beach Resort Elegance Otel’in yüzme havuzu, plaj gibi donatıları daire sakinlerine ücretsiz olarak hizmet verirken, Club Cart ile yeme – içme alanları da yüzde 50 indirimli hizmet sunacak.

MİMARİSİYLE DE BÖLGEDE TEK

Modern ve estetik mimarisiyle Didim’de sembol olarak konumlanacak proje Mutlu İnşaat’ın mimari ekibi tarafından en ince detayına kadar özenle tasarlandı. Uzun bir çalışmanın arından hayat bulan projenin mimari alanda yılın projeleri arasında yerini alması hedefleniyor.

Gayrimenkul projeleri arasında tasarımı ve donatılarıyla öne çıkan Manyetic Residence Apollon’un yıl içinde tasarım ödülleri alması bekleniyor.

Lüks çizgilere sahip Manyetic Residence Apollon’da, daire sakinlerine maksimum kullanım alanı sağlayacak 1+1, 2+1, dubleks 3+1 ve dubleks 4+1 daire tipleri sunuluyor.

DOĞA, TARİH VE DENİZ TURİZMİNİN MERKEZİNDE YÜKSELİYOR

Manyetic Residence Apollon, Aydın’ın en gözde ilçelerinden Didim’de, tarihi Apollon Tapınağı’nın, eşsiz doğanın, Ege Denizi’nin ve 600 yat kapasiteli marinanın çevrelediği popüler bir turizm noktasında yükseliyor.

Bölgenin en hareketli noktasında yer alan proje, yat limanına 4 km mesafedeki konumuyla da öne çıkıyor.

Mutlu İnşaat’ın 35 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği proje yüksek standartlarda yaşam alanları sunmak üzere akıllı ev donatılarıyla geliştirildi. Enerji tasarrufu sağlayan dairelerde parmak izi okuyucu kapılar, otomatik panjur sistemi, güvenlik kamera sistemi gibi teknolojik özellikler yer alıyor.

Proje bünyesinde yer alan sosyal yaşam alanları, panoramik asansör ve kapalı otopark da projenin öne çıkan detaylar arasında bulunuyor.

Dairelerin 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı bulduğu projede teslimler ise 2018’in Mayıs ayında yapılacak.

Adres: Efeler Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 2250 Sok. No: 4 Didim/Aydın

Tel: 444 60 74

Bir cevap yazın