Anasayfa / Güncel Projeler / Delta İncirli Konutları satılık!

Delta İncirli Konutları satılık!

Delta İncirli projesinin arsa alanı 12 bin 624 metrekare olarak belirlendi. Delta Proje İnşaat tarafından hayata geçirilen Delta İncirli Evleri projesinin inşaat alanı ise 66 bin 407 metrekare olarak belirlendi.

Blokların taban alanı ise 4 bin 981 metrekare olan Delta İncirli Evleri, E-5 karayolu üzerinde, Özel JFK Hastanesi’nin hemen karşısında yer alıyor.

İmsa İstanbul Meşrubat Sanayi ve Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm A.Ş’ye ait arazi üzerinde yükselecek olan Delta İncirli projesi Delta Proje İnşaat imzası taşıyor.

Delta İncirli Konutları satılık daire teslimleri 2019 yılı Ocak ayında yapılacak. Delta İncirli projesinde 516 araç kapasiteli otopark, yüzme havuzu, sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanı gibi olanaklar olacak.

Delta İncirli projesi toplam 96 konut, 56 dükkan ve 130 oda 260 yatak kapasiteli otel alanından meydana geliyor. Proje İstanbul Bahçelievler’de eski Coca Cola Fabrikası arazisi üzerine inşa edilecek.

Delta İncirli Bahçelievler projesi zemin üstünde ise 2 adeti 5 katlı; 2 adeti 6 katlı olmak üzere toplam 4 adet konut bloğu ve 1 adet 6 katlı otel bloğu olarak planlanıyor.

Bahçelievler Delta İncirli satış ofisi!
Tel: 0212 558 36 36
Web: http://deltayatirimholding.com
Gizem Yılmaz/Projefirsatlari.comBir Cevap Yazın