Bahçeşehir Tual Bahçekent Çarşı ödeme planı 2016!

tual-bahcekent3

İstanbul Bahçeşehir’de yer alan Tual Bahçekent projesi Emlak Konut güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından inşa ediliyor. Tual Bahçekent projesinin 175 dükkanlık Çarşı alanı ihale yöntemi ile satışa çıkarıldı.

1.739 konutun yer aldığı Tual Bahçekent projesinde dükkanlar 12 Kasım 2016 tarihinde ihale edilecek. Tual Bahçekent Çarşı dükkanları 130 bin TL’den başlayan muhammen bedellerle satışa sunuldu.

Bahçeşehir Tual Bahçekent Çarşı ödeme planı kapsamında ister 1 yıl ödemesiz, ister yüzde 5 peşinatla ödemeler yapılıyor. Tual Bahçekent’te dairelerin fiyatları 239 bin TL’den başlangıç gösteriliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor.

Yapılması gerekenler;

1.Adım: İsteklilerin www.emlakkonut.com.tr web adresinde talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, sistem tarafından müşteri numarası üretilecektir.

2.Adım: İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. (Bilgi: Madde:13)

3.Adım: İstekliler, aşağıda belirtilen adrese, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:12’de belirtilen diğer evraklarını Tual Bahçekent Satış Ofisine (Başakşehir 2.Kısım Mah. Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı Başakşehir / İSTANBUL) teslim etmeleri gerekmektedir.

4.Adım: Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Satış Ofisi yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 12/11/2016 tarihi saat: 12:00’ye kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

5.Adım: İstekliler, İhalenin yapılacağı 12/11/2016 tarihi saat 13:00’de Tual Bahçekent Projesi Satış Ofisinde Başakşehir 2.Kısım Mah. Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı Başakşehir / İSTANBUL yanlarında ihale bayrakları, kimlikleri, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.

Web: http://www.tualbahcekent.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Bir cevap yazın