ArmaMenta yakında satışta!

armamenta-kartal-nerede

ArmaMenta, Okkalar İnşaat’ın yeni konut projesi olarak hayata geçiriliyor. ArmaMenta Projesi’nin yakında satışa sunulması bekleniyor. Kartal’da 5 bin metrekarelik bir alana inşa edilen ArmaMenta, Aydos Ormanı’nın yanında yer alıyor.

Projede 2+1 ve 3+1 tipte dizayn edilen 158 konut bulunuyor. Kartal’ın Soğanlık Bölgesi’ndeki proje, Kartal metrosuna 900 metre mesafede yer alıyor.

Projede kış bahçesi, çocuk oyun alanı yer alıyor. Projede ayrıca bir botanik bahçe ve balkonlarda organik ürün yetiştirme alanları da yapılması planlanıyor.

Kartal’ın Soğanlık Bölgesi’nde yer alan ve E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede inşa edilecek proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, alışveriş merkezlerine, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de önemli avantajlar sunuyor.

Geniş sosyal alanlara da sahip projede açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, servis bekleme alanı, güvenlik, bahçe bakımı, kış bahçesi, pergoleler, kapalı otopark, açık misafir otopark alanı da yer alacak.
http://www.okkalar.com/

 

Bir cevap yazın