Anasayfa / Manşet / Ankara Mevaşehir Evleri 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla!

Ankara Mevaşehir Evleri 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla!

Ön talep sürecinde olan Ankara Mevaşehir Evleri 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Mevaşehir projesi, Ünsal Park Yapı Endüstrisi tarafından inşa ediliyor.

Toplam 1.800 daire ve 94 dükkandan meydana gelen Mevaşehir Evleri 20-23 katlı 18 blok şeklinde yükseliyor. “Ankara’da yükselen cennet misali bir şehir” sloganıyla tanıtılan Mevaşehir Evleri’nin 4 yıl sonra teslim edilmesi planlanıyor.

Ankara Etimesgut Eryaman Mahallesi’nde inşa edilen Mevaşehir projesinde daire ve dükkanların yanı sıra gölet alanı, fırın, okul ve AVM yer alıyor.

106 milyon 893 bin metrekare alanda yükselen Eryaman Mevaşehir projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon deluxe konut seçenekleri bulunuyor. Ankara Mevaşehir Evleri 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Doğakent Blokları ve Elvankent projelerine komşu konumda yükselen Mevaşehir Ankara Evleri, Ayaş Geçidi ve Ayaş Bulvarı, Atatürk Caddesi, Ankara Çevre Yolu ve İstasyon Caddesi’ne yakın mesafede bulunuyor.

Eryaman Mevaşehir görseller!

Tel: +90 312 271 32 19
Web: http://unsalgroup.com/index.html
Sedef Oral/Projefirsatlari.comBir Cevap Yazın