Akay Neris Yaşamkent Projesi!

akay-neris

Akay İnşaat tarafından inşa edilecek olan Akay Neris projesi Ankara Yaşamkent’te yükseliyor. Akay Neris Evleri projesi 75 adet konuttan oluşuyor.

15 katlı iki dikey blok ve 3 katlı beş yatay blok şeklinde planlanan Akay Neris projesinde teslimler 2018 yılının son çeyreğinde gerçekleştirilecek.

4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dublekslerin yer aldığı Akay Neris projesinde 5+1 dubleks daireler yatay blokların üstünde, 6+1 dubleks daireler dikey blokların üstünde yer alıyor. 5+1 dublekslerin bulunduğu blokların terasında havuz yer alıyor.

Akay Neris Yaşamkent projesinde ön talepler toplanıyor. Aralık’ta satışa çıkacak olan Akay Neris projesinde fiyat ve ödeme bilgileri henüz belli değil.

Yaşamkent Beğendik’in çaprazında kalan Akay Neris projesi Park Caddesi üzerinde yükseliyor. 11 bin metrekare alanda inşa edilen Akay Neris’te çok amaçlı spor sahası, açık yüzme havuzu, spor salonu, fitness, sauna, açık-kapalı otopark, çocuk oyun alanları gibi sosyal olanaklar olacak. Projede her daire için iki araçlık kapalı otopark düşüyor.

Adres: Yaşamkent Mah. Park Cad. No: 12 Çankaya / Ankara

Tel: 0312 235 92 00
Web: http://akayneris.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Bir cevap yazın